Vacature Accountmanager New Business

Functieomschrijving

Acquisitie is onderdeel van jouw dagelijkse werkzaamheden. Jouw verantwoordelijkheid is het uitbouwen van het relatiebestand van onze organisatie en het behalen van de commerciële doelstellingen en (persoonlijke) targets. Kun je de klant goed aanvoelen en adviseren over de vaste-, mobiele communicatie en ICT? Solliciteer dan snel op deze vacature Accountmanager New Business.

Functie eisen

  • HBO werk- en denkniveau
  • Werkervaring als accountmanager is een pré
  • Je hebt interesse in telefonie en ICT
  • Je voelt je thuis in een business-to-business omgeving
  • Je bent klantgericht en communicatief sterk
  • Beschikking over een eigen netwerk met contacten is een pré
  • Je bent resultaat- en omzetgericht en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit

Wanneer jij flink in jezelf wilt investeren, zijn wij bereid ver te gaan! Wij bieden uitstekende trainingsmogelijkheden en een intensieve begeleiding, dé kans om jezelf te ontwikkelen tot een succesvolle accountmanager! Natuurlijk stellen wij tegenover jouw inspanningen en prestaties, een passende beloning en uitstekende arbeidsvoorwaarden.

Ons team bestaat uit 18 collega’s. Wij zijn een jong team met korte lijnen en een vlotte communicatie.

Geinteresseerd in de Vacature Accountmanager New Business?

Pas jij in ons team en wil jij meewerken aan onze verdere groei? Dan zien we jouw sollicitatie graag tegemoet. Mail naar: info@vandelentelecom.nl

Contact

We komen graag met u in contact

Blijf op de hoogte en schrijf u in voor onze nieuwsbrief!