Over ons

Corné van Delen is het bedrijf in 1998 samen met zijn vrouw Alida in een klein kantoor begonnen. Door constante groei en de behoefte de klanten te kunnen laten zien wat er mogelijk is, zit Van Delen Telecom tegenwoordig in een modern pand met ruime showroom. Het gehele team doet hun best om u steeds het hoogste service niveau te bieden. Passie in ons vak, dat is waar wij als team voor staan!

De telecommarkt verandert constant en dat maakt het ook zo interessant. Wij houden u graag op de hoogte van de ontwikkelingen. Daarnaast verdiepen wij ons in u als klant. Wat past het beste bij u? Door onze persoonlijke benadering hopen wij dat u een vertrouwd gevoel krijgt bij Van Delen Telecom.

Alida van Delen

Directie
06-21510510
alida@vandelentelecom.nl

Corné van Delen

Directie
06-54260777
corne@vandelentelecom.nl

Gerjan Mulder

Sales manager
06-55303066
gerjan@vandelentelecom.nl

Gert Visscher

Account manager
06-46393494
gert@vandelentelecom.nl

Johan van Deuveren

Technisch consultant
0342-415657
johan@vandelentelecom.nl

Joyca Druijff

Commercieel administratief medewerkster
0342-415657
joyca@vandelentelecom.nl

Kristian Zandsteeg

Technisch consultant
06-52513433
kristian@vandelentelecom.nl

Ludo Horst

Commercieel medewerker binnendienst
06-55246625
ludo@vandelentelecom.nl

Lydia Duits

Commercieel administratief medewerkster
0342-415657
lydia@vandelentelecom.nl

Marinus Top

Account manager
06-50453939
marinus@vandelentelecom.nl

Mauro Aalders

Technisch Consultant
06-15628118
mauro@vandelentelecom.nl

Roel Adema

Account manager
06-21506506
roel@vandelentelecom.nl

Sander Lam

Account manager
06-11874444
sander@vandelentelecom.nl

Thijs Nooteboom

Technisch consultant
06-15309510
thijs@vandelentelecom.nl

Wilfred Top

Commercieel medewerker binnendienst
06-15426655
wilfred@vandelentelecom.nl

Heeft u een vraag voor een van ons? Bel of mail gerust!

Contactgegevens